Корзина
55 отзывов
+380980416999
+380
98
041-69-99
УкраинаКиевул. Васильківська, 3003191
Научитесь любить свою Родную Землю – она у нас одна!
Натуральні соки прямого віджиму ХУТІР СІК.

Натуральні соки прямого віджиму ХУТІР СІК.

Натуральні соки прямого віджиму ХУТІР СІК.

Сік прямого віджиму "Хутір Сік" - це найсмачніший, найкорисніший, найсвіжіший, найвітамінніший, найвишуканіший, найнатуральніший та найбажаніший сік! Для його виробництва ми використовуємо плоди сортів Голден, Гала, Джонаголд, Ренет Симиренка, Фуджі,

Завдяки плідній роботі науковців та технологів "Аграрного хутора" спільно з надійними партнерами на ринку натуральних соків України з'явився "Хутір Сік" - смачний і екологічно чистий сік, рекомендований для вживання навіть дітям від трьох років.
Якість і смакові властивості соків прямого віджиму "Хутір Сік" високо оцінили фахівці на вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях і виставках. Учасники та відвідувачі схвально відгукуються і позитивно сприймають перший продукт "Аграрного хутора" в галузі садівництва.
Для виробництва стовідсотково натурального, екологічно чистого соку прямого віджиму "Хутір Сік" ми використовуємо чисті, свіжі та спілі сортові яблука. До соку не додають цукру, барвників, консервантів та інших добавок. Технологія прямого віджиму дозволяє зберегти всі поживні речовини, що містяться в яблуках, та насолоджуватися натуральним ароматом і смаком фруктів.
Сік не втрачає вітамінів, мікроелементів та мінералів протягом усього періоду зберігання, сприяє нормалізації обміну речовин та роботі серцево-судинної системи. Продукт особливо корисний високим вмістом заліза, а пектин виводить з організму людини шлаки, токсини, солі важких металів та радіонукліди.
"Хутір Сік" допомагає у лікуванні артритів, артрозів, запалення суглобів, захворювання печінки, втамовує спрагу та тонізує весь організм, швидко відновлює сили після фізичного навантаження.

Виробництво соку дозволило задовольнити
споживачів вітамінами, мікроелементами та
мінералами протягом всього року. Сік сприяє
нормалізації обміну речовин та роботі серцево-
судинної системи організму людини. Сік прямого віджиму особливо смачний та
корисний. Високий вміст заліза допомагає швидко відновити сили після фізичного навантаження, а пектин виводить з організму людини шлаки, токсини, солі важких металів та радіонукліди. Корисний сік прямого віджиму при артритах, артрозах, запаленнях суглобів, захворюваннях печінки, втамовує спрагу та тонізує весь організм.

http://sik.in.ua/